Kalkuláljon és kérje ajánlatunkat! Munkatársunk hamarosan visszahívja!

A hitel célja*
Összeg* (Ft)
Futamidő* (év)

Keresendő:

Értékesítési vezető

Állásajánlatunk értékesítési vezető részére

Értékesítési vezető munkakör betöltésére szakembert keresünk, aki 10-14 fős értékesítési csapat napi munkájának koordinálára, a csapat szakmai és értékesítési fejlesztésére vállalkozik.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem (400-600e Ft/hó)
  • Prémium, bónusz lehetősége
  • Informatikai háttér
  • Oktatások, tréningek
  • Mobiltelefon
  • Asszisztencia

Feladatok:

  • Értékesítő munkatársak napi munkájának koordinálása
  • Oktatások, tréningek tartása
  • Értékesítési tervek készítése
  • Statisztikák, beszámolók készítése

Amit elvárunk:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Gazdasági diploma
  • Nagyfokú önállóság
  • Készség szintű számítástechnikai ismeretek
  • Rendszerszemlélet
  • Tulajdonosi szemlélet

Jelentkezéséhez motivációs levelét és szakmai önéletrajzát itt küldheti el!