Kalkuláljon és kérje ajánlatunkat! Munkatársunk hamarosan visszahívja!

A hitel célja*
Összeg* (Ft)
Futamidő* (év)

Keresendő:

Hitelügyintéző

Állásajánlatunk hitelügyintéző munkakörbe

Hiteltanácsadó, hitelügyintéző munkakörbe keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert!

Feladatok:

  • Az általunk BIZTOSÍTOTT ügyfél adatbázis telefonos felkeresése,
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, megfelelő banki lakossági hiteltermékek ajánlása,
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfél kapcsolattartás,
  • Hitel kérelmek összeállítása, szerződések megkötése, nyilvántartása és további kezelése,
  • Koordináció a partner bankokkal és külső szervezetekkel.

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben megszerzett releváns tapasztalat
  • Értékesítési és eredményorientált szemlélet
  • Kitartó, rugalmas, sikerorientált hozzáállás
  • Nagyfokú önállóság és munkabírás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Számlaképesség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági, kereskedelmi végzettség
  • Meglévő ügyfélkör.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, hiteleket igénylő ügyfelek
  • Versenyképes termékpaletta
  • Kellemes irodai légkör, infrastruktúra
  • Mobiltelefon
  • Ingyenes és folyamatos képzés, banki hitelezési termékek teljes körű megismerésének lehetősége
  • Értékesítési technikák elsajátítása

Ide kattintva küldheti el motivációs levelét és szakmai önéletrajzát hitelügyintéző munkakörbe!